Loc de munca in Germania ca si ingrijitor de persoane varstnice - Ref: WCSANGOW0715OM4830 full time
Doamna Joanna are 86 de ani, 165 cm inaltime si 70 de kg.
Localizarea: in apropiere de Ingolstadt
Doamna locuieste la casa. Se misca cu ajutorul scaunului cu rotile, ii trebuie ajutor pentru a se ridica. Are hipertensiune.
Responsabilitati:
Avut grija de casa: gatire, cumparaturi, curatenie, spalare, si calcare. In plus: avut grija de igiena corporala, schimbarea scutecului-chilotilor, ajutor in imbracare-dezbracare, in mergerea la toaleta. Ingrijitoarea va trebui sa o vegheze.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   02-07-2015
Valabil pana la:   01-08-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   1000
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
cunoasterea limbii germane cel putin comunicativ
experienta in ingrijirea persoanelor varstnice
bine vazut carnet de conducere si recomandari
Bonusuri:   Oferim:
loc de munca legal si asigurare
300 de lei pentru o plecare rapida in Germania
transport inspre si dinspre Germania asigurat
cazare si mancare
Referinta:   WCSANGOW0715OM4830