Agent imobiliar - Ref: WCIMOAII0912VC4512 full time
RESPONSABILITATI: JOBUL IMPUNE 70% TEREN, 30% BIROU, REZISTENTA LA STRES, PROGRAM PRELUNGIT (IN FUNCTIE DE VIZIONARI), TINUTA BUSINESS, FOARTE BUN NEGOCIATOR
CANDIDATUL IDEAL:
Rezistent la stres si program prelungit, un bun negociator, dornic de a invata, disponibil imediat.
agency:   Alliance International Imob
Persoana de contact:   Voicu Costel
Adresa Email:   internationalimob@gmail.com
Fax:   0314329671
Postat la:   19-09-2012
Valabil pana la:   19-10-2012
Domeniu:   Imobiliare
Locatie:   Bucuresti
Tara:
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   1000
Data incepere:   2012-9-19
Durata:   Nelimitat
Observatii:   RESPONSABILITATI: JOBUL IMPUNE 70% TEREN, 30% BIROU, REZISTENTA LA STRES, PROGRAM PRELUNGIT (IN FUNCTIE DE VIZIONARI), TINUTA BUSINESS, FOARTE BUN NEGOCIATOR
Bonusuri:   comision atractiv, publicitate agresiva, carte de munca, telefon, decontare transport/ benzina
Referinta:   WCIMOAII0912VC4512