Angajam nutritionist-a pentru cabinetul de nutritie din Bucuresti - Ref: WCALTIH0215DP4758 full time
Descrierea postului:
Informarea clientilor referitor la avantajele unei alimentatii sanatoase, la aplicarea unor diete si regimuri alimentare, efectuarea anamnezei, intocmirea unui regim alimentar adecvat, programare si consilierea pacienti.
Urmareste prevederile legii legate de cerintele pentru prescrierea si vanzarea de suplimente nutritive si dietetice, alimente si alti nutrienti naturali.
Intocmeste si transmite rapoarte referitor la activitatea cabinetului de nutritie
Participa la intocmirea textelor pentru marketing si publicitate, referitor la activitatea cabinetului de nutritie
Participa activ la organizarea si functionarea echipe cabinetului de nutritie
Desfasoara alte activitati legate de specificul locului de munca

company:   International Health
Persoana de contact:   Dejan Perinacz
Adresa Email:   dieta.liposuctie@gmail.com
Postat la:   13-02-2015
Valabil pana la:   15-03-2015
Domeniu:   Altele
Locatie:   Bucuresti
Tara:
Nivel experienta:   Experienta < 3 ani
Salariu:   400
Data incepere:   2015-3-1
Durata:   In functie de contract
Observatii:   Ce cerem:
Responsabilitate, punctualitate si profesionalitate.
Capacitati organizationale, angajare, devotament si meticulozitate.
Inventivitate si persistenta.
Abordare sistematica a activitatii.
Aspect placut si ingrijit, comunicativitate.
Bonusuri:   Ce oferim:
Salariu motivant, conditii de munca foarte bune, o atmosfera de lucru degajata.
Posibilitatea de a creste profesional si de a creste veniturile prin stimulare financiara.
Referinta:   WCALTIH0215DP4758