Asistenta clinica stomatologica - Ref: WCSANNEO0612AD4482 full time
Cautam asistenta clinica stomatologica Neoclinique in Militari.

Candidatul ideal:
Seriozitate, putere de munca, profesionalism. De preferat cu experienta in stomatologie cel putin 1 an. Din punct de vedere profesional trebuie sa cunoasca materialele dentare utilizate intr-un cabinet de stomatologie.
Important!
Nu sunt acceptati studentii in anii terminali la stomatologie, postul fiind disponibil pentru o colaborare de lunga durata.

Cerinte:
Cv-ul actualizat si trimis pe anda@neoclinique.ro sau introdus in pagina de cariere a site-ului www.neoclinique.ro care sa contina obligatoriu: asteptarile dumneavoastra financiare minime, recomandari din partea celor cu care ati colaborat in trecut sau colaborati in prezent, studiile (terminate si/sau in curs), experienta in domeniu si nu numai, abilitati ce pot fi necesare postului. Este necesar ca persoana care aplica pentru acest post sa aiba aviz de libera practica asistenta medicala.

Responsabilitati:
Postul disponibil implica atat tude de zi normale de 7-8 ore cat si garzi de weekend tot de zi alternativ in rotatie cu toate celelalte asistente.
company:   Neoclinique
Persoana de contact:   Andrea Dorotovics
Adresa Email:   anda@neoclinique.ro
Postat la:   28-06-2012
Valabil pana la:   28-07-2012
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   Bucuresti
Tara:
Nivel experienta:   Facultate
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Nespecificat
Bonusuri:
Referinta:   WCSANNEO0612AD4482