Bone interne-Live in - Ref: WCRUGL0615ON4824 full time
Agentie britanica din Londra recruteaza urgent bone pentru familii din Anglia si Irlanda. Se pot economisi toti banii castigati intrucat salariile sunt cuprinse intre 700-900 euro/luna iar cazarea si mancarea sunt asigurate. Permisul de conducere poate constitui avantaj in obtinerea unui loc de munca mai bine platit, cat si nivelul limbii engleza si experienta. In cazul in care se lucreaza peste program sau suplimentar bona va fi platita corespunzator.
Responsabilitati:
Ingrijirea si supravegherea copiilor
Trezirea copiilor dimineata si pregatirea copiilor de mers la scoala
Insotirea copiilor cand merg la scoala sau daca au diverse activitati extrascolare
Ridicarea copiilor de la scoala
Intretinerea curateniei in camerele copiilor si la locul de joaca
Mentinerea curateniei in casa in care lucreaza si locuieste
Spalarea si calcarea hainelor copiilor
Pregatirea meselor cand copiii trebuie sa manace
Pregatirea copiilor de culcare
agency:   Gen122 Limited
Persoana de contact:   Oana Nistor
Adresa Email:   sales02@gen122.com
Postat la:   24-06-2015
Valabil pana la:   24-07-2015
Domeniu:   Resurse Umane
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Marea Britanie
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   800
Data incepere:   --
Durata:   6 luni
Observatii:   Limba engleza, experienta si permisul de conducere nu sunt obligatorii insa pot constitui avantaj.
Cazier curat
Stare de sanatate foarte buna
Bonusuri:
Referinta:   WCRUGL0615ON4824