caut agent livrator - Ref: WCCOMAG0512PAU4444 full time
CANDIDATUL IDEAL:
- studii medii;
- minim 3 ani experienta in conducere (auto cat. B);
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- domiciliul stabil in Brasov;
- Disponibilitatea de a lucra in program prelungiti;
- Disponibil de a efectua munca fizica;
- Abilitati de comunicare, seriozitate.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- livreaza marfa la timp si in bune conditii;
- incarca/descarca marfa din/in masina din dotare;
- se asigura ca marfa livrata corespunde facturii emise si solicita semnaturile necesare din partea celui care primeste marfa;
- raspunde de incasarile zilnice si de stocul de marfa;
- se preocupa de mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
- comunica dificultatile intampinate, de indata ce acestea apar.

DESCRIEREA COMPANIEI:
- distributie si comercializare a produselor destinate animalelor
- detalii suplimentare 0726099053 paul badescu si pe alpatecgrup@yahoo.com
company:   alpatec grup
Persoana de contact:   paul
Adresa Email:   alpatecgrup@yahoo.com
Postat la:   10-05-2012
Valabil pana la:   09-06-2012
Domeniu:   Comert
Locatie:   -- TOATA ROMANIA --
Tara:
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Nespecificat
Bonusuri:
Referinta:   WCCOMAG0512PAU4444