Cautam ingrijitoare de batrani in Germania - Ref: WCSANGOW0615OM4820 full time
Daca cunoasteti limba germana la un nivel cel putin comunicativ si aveti as
teptam aplicatia dvs
Ii trebiue ingrijire doamnei Camila. Are 83 de ani, locuieste in jurul orasului Frankfurt nad Menem.Doamna are probleme de mobilitate, afara se misca numai in scaunul rulant, in casa merge cu tarcul.Are aritmie si cancer.
Responsabilitati:
Doamnei ii trebuie ajutor in: transfer de la scaun la pat, umbracare, dezbracare, baie, schimbatul scutecelor-chilotilor, avut grija de igiena corporala, intoarcerea in pat a doamnei, vegherea dansei in timpul noptii. Ingrijitoarea va trebui sa o insoteasca la vizitele medicale.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   19-06-2015
Valabil pana la:   19-07-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Data incepere:   --
Durata:   In functie de contract
Observatii:   Cerinte:
experienta
cel putin cunoasterea comunicativa a limbii germane
bine vazut carnet de conducere
fara dependent
implicare si oferirea ajutorului in caz de nevoie
Bonusuri:   Oferim:
asigurare
cazare gratuita
mancare gratuita
salarii atractive
Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul 0048 731-875-083
Referinta:   WCSANGOW0615OM4820