Cautam ingrijitoare pentru doamna Hanna - Ref: WCSANGOW0715OM4846 full time
Doamna locuieste impreuna cu sotul in localitatea
Bad Homburg vor der Hohe. Are 84 de ani si umbla cu tarcul. Are probleme cu inima si cu auzul.
Responsabilitati:
In primul rand mentinerea casei: curatenie, calcare, spalare, pregatirea meselor, cumparaturi.De asemena doamnei ii trebuie ajutor in timpul igienei corporale, imbracat/dezbracat, acompaniere la vizitele medicale.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   16-07-2015
Valabil pana la:   15-08-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   1000
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
experienta
cel putin comunicativitate in limba germana
bine vazut carnet de conducere
fara dependente
implicare si rabdare
Bonusuri:   Oferim:
asigurare
cazare si mancare gratuit
salarii atractive
transport gratuit
Referinta:   WCSANGOW0715OM4846