Colaboratori vanzari - Ref: WCCOMJTR1212MB4552 contract / project-based
Just t Romania, companie importatoare de ceai, produs exclusiv HoReCa, selecteaza colaboratori vanzari pentru zonele Bucuresti, Timisoara, Oradea, Constanta, Iasi, Ploiesti, Craiova,Bacau,Buzau,Pitesti,Galati

Responsabilitatile principale:
-Identifica, evalueaza si selecteaza potentiali clienti;
-Negociaza contractele cu clientii;
-Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti

Cerintele principale:
-Studii superioare
-Experienta profesionala de minim 3 ani in vanzari (avantaj segmentul HoReCa)

Oferta:
-Procent important din cifra de afaceri desfasurata si dezvoltata
-Posibilitarea de avansare in cariera, pe baza performantelor obtinute

Va rugam sa aplicati la hr@just-t.ro
Numai candidatii selectati vor fi contactati.
company:   Just t Romania
Persoana de contact:   Maria Banciu
Adresa Email:   maria.banciu@just-t.ro
Postat la:   28-12-2012
Valabil pana la:   27-01-2013
Domeniu:   Comert
Locatie:   -- TOATA ROMANIA --
Tara:
Nivel experienta:   Experienta > 3
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Nespecificat
Bonusuri:
Referinta:   WCCOMJTR1212MB4552