Consilier,Specialist,Mentor Asigurari - Ref: WCASISMA0813MA4606 full time
Responsabilitati:
- Desfasurare activitati profesioniste de prospectare si vanzare in domeniul asigurarilor
- Respectarea tuturor standardelor agreate cu managerul direct si compania
- Oferirea de servicii de analiza si identificare a nevoilor financiare personale
company:   SC Manager Asigurari
Persoana de contact:   Manager Asigurari
Adresa Email:   manager_asigurari@hotmail.com
Postat la:   09-08-2013
Valabil pana la:   08-09-2013
Domeniu:   Asigurari
Locatie:   Botosani
Tara:   Romania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Data incepere:   2013-8-15
Durata:   Nelimitat
Observatii:   Cerinte:
- Excelente abilitati de comunicare
- Orientare pe activitati generatoare de rezultate (vanzari)
- Perseverenta si ambitie
- Spirit antreprenorial, cunostinte in domeniul vanzarilor
- Capacitatea de a dezvolta portofolii de potentiali clienti
Bonusuri:   Bonusuri, Beneficii:
- Salar compus din parte fixa si bonusuri
- Sistem de compensare extrem de competitiv, orientat catre productivitate ridicata şi calitate
- Beneficii semnificative pentru performante inalte
- Instruire (training) si pregatire profesionala specifica la cele mai inalte standarde
- Posibilitatea de a te dezvolta în domeniul serviciilor financiare
Referinta:   WCASISMA0813MA4606