Consultant fonduri nerambursabile - Ref: WCALTWC0412AC4437 contract / project-based
Vino acum in echipa Wild Carpathia

Cerinte:
Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse, capacitate si motivare de a invata lucruri noi. Atitudine open-mind, creativitate si initiativa.
Asumarea responsabilitatilor in sarcinile cu termene limita. Disponibilitate la efort si rezistenta la stres.

Responsabilitati

Elaborarea de proiecte cu finantare nerambursabila (diverse domenii de actiune), in conformitate cu Ghidurile solicitantului si cu legislatia romaneasca si/sau europeana, inclusiv elaborarea documentatiilor economico-financiare solicitate (Planuri de afaceri, Studii de pre-/fezabilitate, Analize cost-beneficiu, analize si proiectii financiare, devize, Cereri de finantare etc.).

Beneficii oferite:

Castiguri sub forma de commision in functie de performante.
O echipa profesionista alaturi care sa te sprijine in reusitele tale.
Posibilitati nenumarate de afirmare si promovare.

ANUNTUL CONTINE UN MINI INTERVIU ONLINE CU 4 INTREBARI

Care crezi ca sunt atu-urile tale pentru ocuparea acestui post
Descrie experienta/cunostintele tale privitoare la scrierea proiectelor cu finantare nerambursabila (atributii si responsabilitati in scriere si/sau management de proiect, programele de finantare cunoscute etc.
Lista cu proiectele la care ai lucrat: obiectul proiectului, programul si masura de finantare, perioada depunerii, valoarea proiectului, stadiul sau actual, domeniul de activitate al beneficiarului (continut obligatoriu).

Care este valoarea minima a castigului pentru care ai lucra in acest domeniu, pe postul descris anterior

Toti cei interesati sunt rugati sa isi depuna candidatura la adresa mentionata, subiect consultant fonduri nerambursabile

company:   Wild Carpathia
Persoana de contact:   alexandra craciun
Adresa Email:   office@wildcarpathia.com
Postat la:   24-04-2012
Valabil pana la:   24-05-2012
Domeniu:   Altele
Locatie:   -- TOATA ROMANIA --
Tara:
Nivel experienta:   Facultate
Salariu:   Nespecificat
Data incepere:   2012-4-25
Durata:   Nelimitat
Observatii:   Nespecificat
Bonusuri:
Referinta:   WCALTWC0412AC4437