Doamna Ursula are nevoie de ingrijire - Ref: WCSANGOW0515OM4798 full time
Doamna Ursula locuieste in jurul localitatii Norderstedt , are 87 de ani. A suferit un atac cerebral, se misca cu ajutorul scaunului cu rotile. Are diabet si hipertensiune.
Responsabilitati:
In primul rand : umbracare, dezbracare, vegherea in timpul noptii, baie si dus, ajutor in mersul la toaleta. In afara de aceste responsabilitati: pregatirea meselor, cumparaturi, spalare, calcare, curatenie.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   29-05-2015
Valabil pana la:   28-06-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Experienta > 3
Salariu:   1000
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
- experienta
- cunoasterea limbii germane cel putin comunicativ
- carnet de conducere
- fara dependente
- rabdare fata de semeni, implicare in responsabilitati
Bonusuri:   Oferim:
- 400 lei pentru o plecare rapida in Germania
- asigurare
- cazare si mancare gratuit la locul de munca
- salarii atractive
Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul +48 731-875-083 , cu numele Dvs, judetul si nivelul de cunoastere al limbii germane sau prin e-mail: recrutare@gowork.pl Va vom contacta cu siguranta.
Referinta:   WCSANGOW0515OM4798