InginerMecanic/Electronist Dambovita - Ref: WCINGSIHI0513RA4586 full time
Responsabilitati: promovare produse pe piata, mentinerea relatiilor cu clientii si oferirea de support ethnic acestora, proiectare asistata de calculator.
agency:   sc intelligent hr investment
Persoana de contact:   raluca alexandru
Adresa Email:   intelligent_hr@hotmail.com
Telefon:   0742297424
Postat la:   15-05-2013
Valabil pana la:   14-06-2013
Domeniu:   Inginerie
Locatie:   Targoviste
Tara:
Nivel experienta:   Experienta < 3 ani
Salariu:   Nespecificat
Observatii:   Limba engleza nivel avansat, cunoscator Autocad, domiciliu in Dambovita.
Bonusuri:   training, pachet salarial atractiv, mediu de lucru placut.

Persoanele interesate rugam sa trimita cv-ul la adresa de email intelligent_hr@hotmail.com sau sa ne contacteze la numarul de telefon 0722.200.144.
Se percepe o taxa de depunere a dosarului de 15 Ron!
Referinta:   WCINGSIHI0513RA4586