Ingrijire Germania - Ref: WCSANGOW0615OM4822 full time
Suntem in cautarea unei ingrijitoare pentru doamna Eva care locuieste in apropiere de Gladbeck. Oferta se adreseaza persoanelor care au experienta in ingrijire si care cunosc cel putin comunicativ limba germana.
Starea de sanatate: 86 de ani, dementa, hipertensiune, probleme cu urina. Foloseste in casa tarcul.
Responsabilitati:
Responsabilitati casnice: curatenia casei, cumparaturi, pregatirea meselor, spalare si calcare, conducerea masinii in Germania.
Responsabilitati de ingrijire: spalare si imbracare/dezbracare, schimbarea pampersului-chilotilor
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   19-06-2015
Valabil pana la:   19-07-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   1000
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
cunoasterea comunicativa a limbii germane
experienta in ingrijirea persoanelor varstnice
implicare in responsabilitati
carnet de conducere
bine vazut referinte
Bonusuri:   Oferim:
loc de munca intr-o firma stabila
loc de munca legal
salarii atractive
mancare gratuita la locul de munca
organizarea transportului
Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul 0048 731-875-083 .
Referinta:   WCSANGOW0615OM4822