Ingrijire in Germania - Ref: WCSANGOW0715OM4861 full time
Doamna Klara are 81 de ani, 90 de kg si 155 cm inaltime, locuieste in apropiere de localitatea Saarbrucken.
Ii trebuie ajutoe in tipul ridicarii si plimbarii, merge cu umblatorul. Are depresie, osteoporoza, incontinenta, hipertensiune si diabet. In vizita vine asistenta.
Responsabilitati:
Ingrijitoarea se va ocupa de treburile casei (curatenie, mancare, spalare, calcare, cumparaturi) si de bunastarea pacientei: spalare, igiena corporala, imbracare si dezbracare.Pacienta trebuie vegheata in timpul noptii.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   28-07-2015
Valabil pana la:   27-08-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
femeie cu experienta
buna stare de sanatate
fara dependente
bine vazut carnet de conducere
carnet de conducere activ
cunoasterea limbii germane la un nivel comunicativ
Bonusuri:   Oferim:
Loc de munca intr-o firma stabila, cazare, mancatr transport asigurat, coordinator
Referinta:   WCSANGOW0715OM4861