Ingrijire seniori Germania - Ref: WCSANGOW0615OM4816 full time
Doamna Helga (92 ani) este independenta dar ii trebuie ajutor si asigurare in timpul mersului. Are osteoporoza si probleme de auz.
Responsabilitati:
cumparaturi, pregatirea meselor
spalare si calcare
conducerea masinii pe terenul Germaniei
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   12-06-2015
Valabil pana la:   12-07-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Experienta > 3
Salariu:   1000
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
Cautam femei nefumatoare, cu experienta in ingrijire si care au bune cunostinte de limba germana.
Bonusuri:   Asiguram:
acoperirea costurilor de transport
loc de munca legal
asigurare
salarii atractive
Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul +48 731-875-083 , cu numele Dvs, judetul si nivelul de cunoastere al limbii germane sau prin e-mail: recrutare@gowork.pl Va vom contacta cu siguranta.
Referinta:   WCSANGOW0615OM4816