Ingrijitoare cu limba germana - Ref: WCSANGOW0815OM4868 full time
Domanei Marie ii trebuie ingrijire. Locuieste in localitatea Beckum, are 82 de ani, gradul II de invaliditate, are probleme in timpul mersului, de aceea trebuie asigurata, foloseste sau umblatorul sau caruciuorul cu rotile. Are astm.
Responsabilitati:
Ingrijitoarea se va ocupa de curatenia casei, de macare si spalatul rufelor, de cumparaturi. Domnei ii trebuie ajutor in momentul mergerii la toaleta, in timpul bailor, igienei corporale si in timpul imbracatului.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   13-08-2015
Valabil pana la:   12-09-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
cunoasterea cel putin conversational a limbii germane
experienta in domeniu
empatie, respect si implicare la locul de munca
bine vazut recomandari sau carnet de conducere
ingrijitoarea trebuie sa fie nefumatoare
Bonusuri:   Oferim:
Loc de munca intr-o firma stabila, salarii atractive, cazare, mancare si transport asigurat.
Referinta:   WCSANGOW0815OM4868