Ingrijitoare de persoane varstnice - Ref: WCSANGOW0615OM4819 full time
Suntem in cautare de ingrijitoare de persoane varstnice pentru doamna Irmina.
Data plecarii: 14.07.2015
Doamna Irmina are 86 de ani, este dependenta, sulcata la pat. A suferit atac cerebral, foloseste scutece.
Responsabilitati:
Ingrijitoarea se va ocupa de conducerea casei si cumparaturi, o va ajuta pe doamna in timpul imbracaruu, baii, sau in timpul schimbarii sutecelor-chilotilor.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   19-06-2015
Valabil pana la:   19-07-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   1000
Durata:   Nespecificat
Observatii:   . Cerinte:
cunoasterea cel putin comunicativa a limbii germane
experienta in ingrijirea persoanelor varstnice bolnave
implicare in responsabilitati si rabdare
carnet de conducere
referinte (bine vazut)
Bonusuri:   Oferim:
loc de munca intr-o firma stabila
loc de munca legal
salarii atractive
cazare si mancare la locul de munca
organizarea transportului inspre si dinspre Germania
Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul 0048 731-875-083
Referinta:   WCSANGOW0615OM4819