Ingrijitoare persoane varstnice - Ref: WCSANGOW0815OM4881 full time
Localizarea: Erfurt
Doamnei Gertruda ii trebuie ajutor. Are 89 de ani, 160 cm inaltime, 60 kg si gradul II de ingrijire.Pacientei ii trebuie ajutor in momentul ridicarii si umblatului in casa cu umblatorul si afara cu scaunul rulant.Are hipertensiune.
Responsabilitati:
Doamnei ii trebuie ajutor in timpul bailor, igienei corporale, imbracarii. In puls trebuie avut grija de casa: curatenie, mancare.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   28-08-2015
Valabil pana la:   27-09-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
cel putin comunicativ limba germana
experienta in lucrul cu oamanii varstnici si bolnavi
empatie
bine vazut carnet de conducere si recomandari
ingrijitoarea trebuie sa fie nefumatoare
Bonusuri:   Oferim:
- salarii atractive
- transport gratuit
- mancare si cazare gratuita
- coordinator in Germania.
Referinta:   WCSANGOW0815OM4881