Ingrijitor persoane varstnice - Ref: WCSANGOW0815OM4874 full time
Domnului John ii trebuie ingrijire. Are 87 de ani, 163 cm si 65 de kg, este imobilizat la pat.El sufera de escare, de asemenea, are un cateter permanent. Are osteoporoza, incontinenta, are probleme de auz si nu poate sa adoarma.
Responsabilitati
Seniorului ii trebuie ajutor in timpul bailor, in timpul igienei corporale, imbracarii, schimbarea scutecelor, chilotilor, ajutor in timpul consumarii meselor. Ingrijitoarea il va veghea in timpul noptii.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   21-08-2015
Valabil pana la:   20-09-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
cunoasterea limbii germane
experienta in domeniu
empatie, rabdare si intelegere
bine vazut recomandari
carnet de conducere
ingrijitoarea trebuie sa fie nefumatoare
Bonusuri:   Oferim:
Oferim loc de munca legal, salarii atractive, cazare, mancare si transport asigurat.
Referinta:   WCSANGOW0815OM4874