Inspector SSM - Ref: WCRUSIHI0214RA full time
Responsabilitati
- Evaluarea riscurilor privind securitatea si sanatatea angajatilor si elaborarea unui plan si a instructiunilor de prevenire si protectie, in functie de particularitatile activitatii desfasurate
- Elaborarea de instructiuni proprii de aplicare a normelor de securitate si sanatate in munca, in functie de particulatitatile proceselor de munca din organizatie , de numarul de angajati, de riscurile de accidente si imbolnaviri profesionale
- Verificarea modului in care se aplica reglementarile legislative in vigoare si normele referitoare la prevenirea riscurilor de incedii, protectia sanatatii angajatilor si protectia mediului inconjurator
agency:   sc intelligent hr investment
Persoana de contact:   raluca alexandru
Adresa Email:   intelligent_hr@hotmail.com
Telefon:   0742297424
Postat la:   13-02-2014
Valabil pana la:   15-03-2014
Domeniu:   Resurse Umane
Locatie:   Bucuresti
Tara:
Nivel experienta:   Experienta > 3
Salariu:   Nespecificat
Data incepere:   2014-2-11
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Candidatul ideal
- Studii superioare tehnice sau medii de specialitate
- Minim 3 ani experienta practica in domeniu
- Cursuri de aprofundare a legislatiei privind securitatea si sanatatea in munca
- Cursuri generale de legislatia muncii
- Cunostinte de operare PC: Word , Excel, programe de baza de date
- Comunica si stabileste usor relatii interumane
- Prezentabil , inspira incredere
- Spirit de competitie, dorinta de reusita si de a evolua continuu
- Capacitate de previziune
- Abilitati de negociere , diplomatie, tolerant
- Stabilitate psihica, echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari
- Organizeaza eficient informatiile si prioritizeaza corect activitatile
- Isi asuma riscuri controlate si il motiveaza reusita
- Dinamic si problem solving
- Atitudine pozitiva de tip “ to do “
Bonusuri:   - Pachet salarial atractiv
- Se discuta in cadrul interviului
Se percepe o taxa de 15 ron pentru depunerea dosarului.

Descrierea companiei:
Rotary Constructii este lider in executia de constructii de vile, blocuri de locuinte,dar si cladiri de birouri, sedii administrative, scoli si sali de sport sau restaurari de mare complexitate, la preturi convenabile, remarcandu-se prin rapiditatea deciziei si supletea negocierilor, respectand termenele convenite si in conditii de calitate deosebita.
Referinta:   WCRUSIHI0214RA