Loc de munca- Ingrijitoare in Germania - Ref: WCSANGOW0715OM4852 full time
Doamnei Berta ii trebuie ingrijire. Dansa are 98 de ani, 165 cm si 40 de kg. Din cauza varstei inaintate nu poate sa se ocupe de ingrijirea casei. Ii trebuie ajutor la ridicareea din pat, se misca cu umblatorul. Are inceput de dementa, deseori este pierduta.
Responsabilitati:
In primul rand ingrijitoarea va avea grija de bunastarea doamnei, o va ajuta in activitati ca si: imbracare, baie, acompaniere la vizitele medicale. De asemenea ingrijitoarea va trebui sa conduca casa, sa faca curatenie, cumparaturi.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   23-07-2015
Valabil pana la:   22-08-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   1000
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte :
cunostinte bune ale limbii germane
experienta in ingrijire
implicare si rabdare
fara dependente
carnet de conducere
Bonusuri:   Asiguram:
Salariatilor asiguram: cazare si mancare la locul de munca, transportul asigurat, asigurare
Referinta:   WCSANGOW0715OM4852