Loc de munca, ingrijitoare persoane varstnice - Ref: WCSANGOW0715OM4828 full time
Cauti un loc de munca in domeniul ingrijirii persoanelor varstnice? Asteptam aplicatia ta!
Domnul Guenthereste bolnav si paralizat, se misca doar cu scaunul rulant si foloseste pampersul-chilotii. Are hipertensiune.
Responsabilitati:
Conducerea casei, pregatirea meselor sau avut grija de ingrijit, ajutor in mersul la toaleta, in consumarea mancarii, ajutor in igiena corporala.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   02-07-2015
Valabil pana la:   01-08-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Facultate
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
Ingrijitorul trebuie sa fie o persoana care cunoaste bine limba germana la nivel avansat (domnului ii plac discutiile intelectuale).
Neaparat experienta indomeniu si fara dependente. Bine vazut carnet de conducere si recomandari.
Bonusuri:   Oferim:
Loc de munca intr-o firma stabila, asigurare, transport asigurat, mancare si cazare gratuit.
Referinta:   WCSANGOW0715OM4828