Loc de munca Hamburg, ingrijire - Ref: WCSANGOW0715OM4853 full time
Doamnei Rosemarie(94 de ani, 60 de kg) ii trebuie ingrijire. Este imobilizata la pat, are inceput de depresie, dementa, cateodata sete pierduta.
Responsabilitati:
In primul rand ajutor in conducerea casei, mancare, cumparaturi, curatenie, calcare, spalare. In plus ingrijitoarea va trebui sa o ajute pe doamna in schimbarea pampersului, in timpul igienei corporale.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   23-07-2015
Valabil pana la:   22-08-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte :
cunostinte bune ale limbii germane
experienta in ingrijire
implicare si rabdare
fara dependente
carnet de conducere
Bonusuri:   Asiguram:
Salariatilor asiguram: cazare si mancare la locul de munca, transportul asigurat, asigurare
Referinta:   WCSANGOW0715OM4853