Loc de munca in ingrijire Halberstadt, Germania - Ref: WCSANGOW0715OM4848 full time
Doamnei Gerda (91 ani) ii trebuie ajutor la ridicare, in restse misca singura. Are probleme de auz si probleme de urinare. Are grija de ea familia.

Responsabilitati:
In primul rand mentinerea casei: curatenie, calcare, spalare, pregatirea meselor, cumparaturi.De asemena doamnei ii trebuie ajutor in timpul igienei corporale, imbracat/dezbracat, acompaniere la vizitele medicale.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   16-07-2015
Valabil pana la:   15-08-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
experienta
cel putin cunoasterea comunicativa a limbii germane
carnet de conducere
fara dependente
rabdare si implicare in responsabilitati
Bonusuri:   Oferim:
asigurare
cazare si mancare gratuit
salarii atractive
transport gratuit
Referinta:   WCSANGOW0715OM4848