Loc de munca in ingrijire Germania - Ref: WCSANGOW0515OM4800 full time
Localizarea: in jurul orasului Wurzburg
Doamna Anna are 86 de ani, 55 kg, este independenta, se misca singura, de asemenea se ridica singura. Are alzheimer si dementa, este pierduta, apatica si catepodata uita anumite lucruri.
Responsabilitati:
- ajutor in igiena intima, adica bail, schimbarea pampersului-chilotilor, ajutor in imbracare-dezbracare si ajutor in consumarea meselor.
In plus ingrijitoarea se va ocupa de concucerea casei: cumparaturi, pregatirea meselor, calcare si spalare.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   29-05-2015
Valabil pana la:   28-06-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Experienta > 3
Salariu:   1000
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte
Experienta, comunicativa in limba germana, angajare in efectuarea responsabilitatilor, Ingrijitoarea trebuie sa fie nefumatoare.
Bonusuri:   Oferim:
Ingrijitoarelor le oferim salarii atractive, cazare si mancare la locul de munca (camera separata cu televizor si internet)
Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul +48 731-875-083 , cu numele Dvs, judetul si nivelul de cunoastere al limbii germane sau prin e-mail: recrutare@gowork.pl Va vom contacta cu siguranta.
Referinta:   WCSANGOW0515OM4800