Loc de munca pentru femei, ingrijire Germania. - Ref: WCSANGOW0715OM4864 full time
Cautam pentru doamna Otylia, care locuieste singura, ingrijitoare. Locuieste in apropiere de Dusseldorf la casa. Are 95 de ani, 58 de kg si 164 cm. In casa merge cu umblatorul dar afara numai cu scaunul rulant.Uite cateodata si este pierduta. In vizita vine asistenta medicala.
Responsabilitati:
Ingrijitoarea se va ocupa de treburile casei (curatenie, mancare, spalare, calcare, cumparaturi) si de bunastarea pacientului: spalare, igiena corporala, imbracare si dezbracare, schimbarea pampersului.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   28-07-2015
Valabil pana la:   27-08-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
femeie cu experienta
buna stare de sanatate
fara dependente
bine vazut carnet de conducere
carnet de conducere activ
cunoasterea limbii germane la un nivel comunicativ
Bonusuri:   Oferim:
Loc de munca intr-o firma stabila, cazare, mancatr transport asigurat, coordinator
Referinta:   WCSANGOW0715OM4864