Loc de munca pentru ingrijitoare de batrani - Ref: WCSANGOW0615OM4806 full time
De ingrijit: Bruno 75 ani, 75 kg, 170 cm inaltime.
Localizarea: Wiesbaden
Starea de sanatate: domnul locuieste cu sotia, dansa nu necesita ingrijire. Seniorul este destul de independent dar ii trebuia ajutor in timpul ridicarii, si in timpul mergerii. Are parkinson si probleme cu auzul.
Responsabilitati:
Ingrijitoarea va trebui sa conduca casa, sa pregateasca mancarea, sa faca cumparaturile si sa conduca masina pe terenul Germaniei. Responsabilitatile de ingrijire:imbracare, dezbracare, dus, ajutor in mersul la toaleta, mersul la medic.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   05-06-2015
Valabil pana la:   05-07-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Experienta < 3 ani
Salariu:   1000
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
experienta
cel putin cunoasterea limbii germane comunicativ
bine vazut carnet de conducere
fara dependente
rabdare si implicare in responsabilitati
Bonusuri:   Oferim:
asigurare
transport gratuit
cazare si mancare gratuit la locul de munca
salarii atractive

Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul +48 731-875-083 , cu numele Dvs, judetul si nivelul de cunoastere al limbii germane sau prin e-mail: recrutare@gowork.pl Va vom contacta cu siguranta.
Referinta:   WCSANGOW0615OM4806