LUCRATOR DEPOZIT IN ANGLIA / FARA TAXE SAU COMISION - Ref: WCCOMTRG0116MAM4912 full time
Clientii nostri sunt unele dintre cele mai prestigioase companii din sectorul de logistica si distributie in Marea Britanie.
Pozitiile disponibile sunt in centre de distributie situate in diferite zone ale tarii.
TRANSLINE GROUP NU PERCEPE NICI UN COMISION SAU TAXA DE ORICE FEL CANDIDATILOR
Responsabilitati:
* Localizarea / Identificarea si transportul produselor de la locatia lor din depozit spre zonele de asamblare a comenzilor (picking)
* Impachetarea comenzilor (packing)
* Primirea / expedierea de bunuri (Goods In/Out - Despatch)
agency:   Transline Recruitment Group
Persoana de contact:   Mihai Alina Maria
Adresa Email:   romania@transline.co.uk
Postat la:   20-01-2016
Valabil pana la:   19-02-2016
Domeniu:   Comert
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Alta
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Data incepere:   --
Durata:   Nelimitat
Observatii:   * Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu conversational
* Dispus pentru program de munca in schimburi, incluzand si zile de weekend
* Dispus sa lucreze ore suplimentare cand este nevoie
* Atentie la detalii si dexteritate
Bonusuri:   * Rata de plata intre: £ 7.19 - £ 7.69/ ora zi, £ 8.19/ ora noapte.
* Vacanta platita 28 zile lucratoare pe an
* Se ofera training la locul de munca
* Exista cantina in fiecare Centru de Distributie care serveste mancare calda la preturi reduse pentru angajati
* Posibilitatea obtinerii unui contract direct cu clientul dupa primele 8 saptamani
Referinta:   WCCOMTRG0116MAM4912