Mecanic autoturism - Ref: WCALTCOO1213RS4650 full time
Societatea pentru care veti lucra este un centru autorizat de vanzari si service Mercedes situat in regiunea orasului Tournai (sudul Belgiei). Clientul nostru cauta un mecanic autoturism experimentat.
Responsabilitati:
In cadrul unei echipe de 5 persoane, veti fi responsabil:
- De diagnosticul intretinerii preventive si corrective;
- De prepararea vehiculelor noi.
company:   Cooptalis
Persoana de contact:   Raluca Sandu
Adresa Email:   raluca.sandu@cooptalis.com
Postat la:   06-12-2013
Valabil pana la:   05-01-2014
Domeniu:   Altele
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Belgia
Nivel experienta:   Experienta > 3
Salariu:   2000
Durata:   Nespecificat
Observatii:   • Diplomă de tehnician auto;
• Experienţă de minim 4 ani în domeniul mecanicii auto, de preferinţă la un centru de vânzări/service Mercedes (sau firme concurente: Audi, BMW,…);
• Cunoașterea instrumentelor de diagnostic electric;
• Persoană interesată de electricitatea si electronica auto;
• Limba franceză (nivel intermediar sau avansat).
Bonusuri:   Clientul nostru vă propune un contract pe durată nedeterminată (după o perioadă de interimat de 2 luni), un salariu potrivit experienţei dumneavoastră și vă pune un apartament la dispoziţie. Salariu 1700 - 2200 € brut.
Referinta:   WCALTCOO1213RS4650