Ne trebuie ingrijitoare pentru o pereche de seniori - Ref: WCSANGOW0615OM4814 full time
Plecare 2-3 luni din 20.06.
Elizabeth si Alfred locuiesc in apropiere de Villingen-Schwenningen.
Doamnei ii trebuie ajutor si incurajare in timpul miscarii in casa, are probleme de auz. Domnul Alfred este dependent, a suferit un atac cerebral, se misca doar cu ajutorul scaunului rulant.
Responsabilitati:
Ingriitoarea se va ocupa de conducerea casei, cumparaturi, mancare, curatenie, , calcare si spalare, ii va ajuta pe ingrijiti in consumarea meselor, imbracare, schimbarea scutecelor- chilotilor.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   12-06-2015
Valabil pana la:   12-07-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Experienta > 3
Salariu:   1000
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
o buna cunoastere a limbii germane
experienta in ingrijire
empatie, implicare si responsabilitate
bine vazut carnet de conducere
Bonusuri:   Oferim:
400 lei pt o plecare rapida in germania
asigurare
cazare si mancare la locul de munca
salarii atractive
Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul +48 731-875-083 , cu numele Dvs, judetul si nivelul de cunoastere al limbii germane sau prin e-mail: recrutare@gowork.pl Va vom contacta cu siguranta.
Referinta:   WCSANGOW0615OM4814