Seniorul are nevoie de ingrijire - Ref: WCSANGOW0515OM4796 full time
Domnul Werner care locuieste in jurul localitatii Limburg an der Lahn are nevoie de ingrijire. Are 90 de ani, 172 cm si cantareste 68 de kg. Foloseste si umblatyorul dar si scaunul cu rotile. Ii trebuie ajutor in timpul ridicarii. Este dupa un inarct, de aceea seocupa in acest moment familia.
Responsabilitati:
Principalele responsabilitati sunt legate de casa si pregatirea meselor sau cumparaturile.
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   29-05-2015
Valabil pana la:   28-06-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:
Nivel experienta:   Experienta > 3
Salariu:   1000
Data incepere:   2015-7-1
Durata:   Nelimitat
Observatii:   Cerinte:
Se cere o cunoastere buna a limbii germane, experienta in ingrijirea persoanelor varstnice si bine vazut.
Bonusuri:   Oferim :Acoperirea costurilor de transport, loc de munca legal si sigur, cazare si mancare gratuit la locul de munca.
Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta sau są trimita un SMS la numarul +48 731-875-083 , cu numele Dvs, judetul si nivelul de cunoastere al limbii germane sau prin e-mail: recrutare@gowork.pl Va vom contacta cu siguranta.
Referinta:   WCSANGOW0515OM4796