SOFER TIR - ANGLIA - FARA COMISION - Ref: WCTRATRG0116MAM4913 full time
Recrutam soferi profesionisti cat C+E cu experienta pe camion articulat de mare tonaj (TIR), buni vorbitori ai limbii engleze, pentru aprovizionare supermarket-uri si distributie in urmatoarele locatii din Marea Britanie:

Barton
Heywood
Rochdale
Castleford
Bristol
Sherburn

Clientii nostri sunt unele dintre cele mai prestigioase companii in sectorul de Transporturi / Logistica si Distributie in Marea Britanie.

Responsabilitati:
- Efectuarea transportului de marfa in conditii optime si conform graficului
- Livrarea produselor catre magazine / aprovizionare sau centre de distributie regionale
- Mentinerea legaturii cu dispecerii sau managerii de transport
- Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare
agency:   Transline Recruitment Group
Persoana de contact:   Mihai Alina Maria
Adresa Email:   romania@transline.co.uk
Postat la:   20-01-2016
Valabil pana la:   19-02-2016
Domeniu:   Transport/Logistica
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Marea Britanie
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Data incepere:   --
Durata:   Nelimitat
Observatii:   - Experienta ca sofer de TIR minim 1 an, in ultimii doi ani
- Cunoasterea limbii limbii engleze la nivel mediu conversational
- Detinerea permisului de conducere categoria C+E de minim 1 ani
- Card digital pentru tahograf / cunoasterea si respectarea reglementarilor orelor de condus
- Certificat / Atestat de Competenta Profesionala pentru transport marfa
Bonusuri:   Rate de plata foarte bune: £10/ora - £17/ora
O medie de: 40 - 60 ore / saptamana (incluzand Perioada de Disponibilitate - platita)
Locurile de munca sunt disponibile imediat
Referinta:   WCTRATRG0116MAM4913