Sudor mag in Franta. Plecare rapida fara comision. - Ref: WCCONST0712ML4487 full time
Compania: S.C. STAFF TEMP RO S.R.L.
Domeniu: Industria feroviara
Locatia: Franta
Numarul de posturi: 3
Program de lucru: full-time
DESCRIEREA POSTULUI:

Construirea vagoanelor pentru trenuri de personal
Sudarea sasielor si a constructiilor metalice
Grosimea tablei: 8-16mm
Pozitii de sudare: PA (orizontala) si PF (verticala de jos in sus)
agency:   Staff Temp
Persoana de contact:   Macrina Leo
Adresa Email:   CV@staff-temporar.ro
Postat la:   06-07-2012
Valabil pana la:   05-08-2012
Domeniu:   Constructii/Amenajari
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Franta
Nivel experienta:   Experienta < 3 ani
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Experienta: minim 2-3 ani
Cerinte de limba: Franceza constituie un avantaj
Educatie ceruta: Cursul de calificare constituie avantaj
Alte cerinte:Autorizatie de sudor mag valabila
Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii cel putin in ultimele 30 de zile anterioare plecarii
Bonusuri:   OFERTA:
Salariul:1300-1350 EUR / luna net
Transport asigurat: nu (doar transport local)
Cazare asigurata: da
Masa asigurata: nu

CONTACT:
Fax: 0368813249
Email: CV@staff-temporar.ro
Referinta:   WCCONST0712ML4487