Trader pe piata valutara - Ref: WCFINSFS0612AC4481 full time
RESPONSABILITATI

Oportunitate unica
Viitorii nostri colegi vor invata sa gestioneze cu mult succes CONTURI REALE puse la dispozitie de companie
Ce trebuie sa faci ?
Traderul are in atributia sa analiza informatiilor din piata forex, elaborarea previziunilor si scenariilor evolutiilor cursurilor valutare pe piata forex, precum si incheierea de tranzactii valutare pe piata forex.
Programul de lucru este flexibil, full time sau part time, posibil in paralel cu alta profesie.
Daca doriti sa deveniti un profesionist al pietelor financiare, alocati timp, hotarare si maximum efort pentru a primi o pregatire profesionala si apoi un loc de munca, puteti aplica pentru pozitiile vacante
company:   SC FxRegional SRL
Persoana de contact:   AMORAS CHIRITA
Adresa Email:   office@fxregional.ro
Postat la:   28-06-2012
Valabil pana la:   28-07-2012
Domeniu:   Finante/Contab.
Locatie:   Timisoara
Tara:
Nivel experienta:   Experienta < 3 ani
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Nespecificat
Bonusuri:
Referinta:   WCFINSFS0612AC4481