Urgent ingrijitoare Germania - Ref: WCSANGOW0815OM4872 full time
Doamna Inga (89 ani, 65 kg, 170 cm inaltime, se misca cu ajutorul umblatorului si are dementa.
Responsabilitati:
In primul rand inbracare, dezbracare, ajutor in ingiena corporala.
Curatenia casei, spalarea rufelor, mancare si cumparaturi
agency:   GoWork.pl
Persoana de contact:   Otilia Matica-Szatkowska
Adresa Email:   otilia.matica-szatkowska@gowork.pl
Postat la:   13-08-2015
Valabil pana la:   12-09-2015
Domeniu:   Sanatate
Locatie:   -- STRAINATATE --
Tara:   Germania
Nivel experienta:   Liceu
Salariu:   Nespecificat
Durata:   Nespecificat
Observatii:   Cerinte:
-cunoasterea limbii germane
- experienta in ingrijirea persoanelor varstnice
- carnet de conducere
- recomandari
Bonusuri:   Oferim:
Loc de munca intr-o firma stabila, salarii atractive, cazare, mancare si transport asigurat.
Referinta:   WCSANGOW0815OM4872